PRACOWNIK PRODUKCJI WIĄZEK KABLOWYCH

Miejsce pracy : Bolechowo-Osiedle oraz Szamotuły

Główne zadania:
- układanie i montaż wiązek kablowych
- dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:
- zdolności manualne
- gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- szkolenia wdrażające w zakresie produkcji wiązek
- liczne szkolenia stanowiskowe
- dowóz autobusem pracowniczym na wybranych trasach:
Trasa 1. Wągrowiec - Skoki-Murowana Goślina - Bolechowo Osiedle
Trasa 2. Wągrowiec - Runowo - Sierniki - Lechlin - Popowo Kościelne - Karolewo - Bolechowo Osiedle
Trasa 3. Obrzycko - Dobrojewo - Ostroróg - Szczepankowo - Szamotuły
Trasa 4. Koziegłowy - Czerwonak - Owińska - Bolechowo Osiedle
Trasa 5. Wągrowiec - Rogoźno - Studzieniec - Bolechowo Osiedle
Trasa 6. Popówko - Oborniki - Bolechowo Osiedle
- dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, świadczenie świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
El-Cab Sp. z o.o.
Ul. Obornicka 37
Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji."
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.